Hedf Sentetik Çim
Anasayfa menu cizgi Turkish menu cizgi English
 
 
  sentetik suni çim hedef çim
Tel   ( 0212 )  299 71 30 Pbx
 
 
Anasayfa menu cizgi Ürün Gruplarımız menu cizgi Referanslarımız menu cizgi Teknoloji menu cizgi Belgelerimiz menu cizgi Resim Galerisi menu cizgi İletişim
 
KULLANICI SORUMLULUKLARI, BAKIM VE KULLANIM TALİMATI
1. Altyapı ( zemin ) hazırlanması sırasında Hedef Sentetik Spor Zeminlerinin hazırladığı teknik şartnamelerde ki şartlara mutlaka uyulmalı ve Hedef Sentet’iğin tayin ettiği yetkili veya yetkili bayii tarafından yazılı olarak zemin onaması yapılmalıdır.

2. Suni Çim Halı uygulaması 3. Şahıslar tarafından yapılıyorsa Hedef Sentetiğin tayin ettiği yetkili veya yetkili bayii tarafından yazılı olarak onaylanması halinde garanti belgesi düzenlenebilir.

3. Suni çim halı uygulaması Hedef Sentetik veya yetkili bayii tarafından yapıldıysa karşılıklı olarak iş teslim tutanağı hazırlanmalı ve Hedef Sentetiğe teslim edilmelidir.

4. Suni çim halı dolgu malzemesi oranları suni çim halının özelliklerine göre doğru miktarlarda ve uygun kalitede malzemeler ile yapılmalıdır. (Bkz. İlgili teknik şartname)

5. Suni çim halı uygulaması sırasında kullanılacak montaj malzemeleri 3. Şahısların kendi imkanları dahilinde tedarik edilecek ise Hedef Sentetiğin uygun gördüğü kalitede olmalıdır. ( Bkz. İlgili teknik şartname )

6. Suni çim halı veya anahtar teslimi suni çim halı hizmeti satın alınırken kullanıcı sorumlulukları, bakım talimatı, kullanım kılavuzu ve garanti şartları mutlaka okutulmalı ve iş tesliminde garanti belgesi satıcı ile alıcı arasında karşılıklı olarak imzalanarak bir nüshası Hedef Sentetiğe teslim edilmelidir.
 
 
 
BU GARANTİ BELGESİ HEDEF SENTETİK SPOR ZEMİNLERİ TEKS. İNŞ. SAN VE TİC. İTH. İHR. LTD. ŞTİ. TARAFINDAN DÜZENLENMİŞTİR.

Suni Çim Ürün Gruplarımız

  Diğer Hizmet Alanlarımız   Garanti Şartları ve Kullanma Klavuzu

 

 
- Suni Çim Ürün Garanti Belgesi
- Suni Çim Bakım ve Kullanım Talimatı
- Suni Çim Kullanım Kılavuzu

tel  
     
mail   info@hedefcim.com
     
 
Copyright © 2013 HEDEF GRASS. All Rights Reserved.