Hedf Sentetik Çim
Anasayfa menu cizgi Turkish menu cizgi English
 
 
  sentetik suni çim hedef çim
Tel   ( 0212 )  299 71 30 Pbx
 
 
Anasayfa menu cizgi Ürün Gruplarımız menu cizgi Referanslarımız menu cizgi Teknoloji menu cizgi Belgelerimiz menu cizgi Resim Galerisi menu cizgi İletişim
 
Açık Halı Saha Çelik Konstrüksiyon

Hedef çim , halı saha taleplerinin artması ile birlikte, anahtar teslimi açık halı saha ve çevre çiti uygulamasına başlamıştır. 

Bununla birlikte hedef çim olarak ; gerek diğer firmalar, gerekse de firmamız tarafından yapılan halı sahalarda tespit ettiğimiz eksiklikleri edindiğimiz tecrübelerle , işletmeci müşteriler ile son kullanıcıların isteklerini birleştirerek 3 ana farklı sistem konstrüksiyon uygulamaları ile projelendirerek devam etmekteyiz. Bölge iklimine uygun mukavemetli , estetik görünüş sağlayan , aynı zamanda farklı bütçelere uygun halı saha projeleri geliştirerek uygulamaktayız. 

Açık halı sahalar ;tamamıyla halı saha yapılması düşünülen bölgenin ve çevresinde bulunan halı sahaların ölçüleri dikkate alınarak yapılması gerekmektedir. Çünkü o bölgedeki sahalarda oynayan oyuncuların alıştıkları saha boyutları ve oyuncularda oluşmuş oyun oynama alışkanlığı açısından önemli bir tercih sebebidir.

 

Genel  olarak  firmamız  tarafından  sizlere  tavsiye  edilen  açık   halı  saha  ölçülerden bazıları :

 
20,00 X 40,00 : 800 m²  NET OYUN ALANI 
25,00 X 40,00 : 1000 m²  NET OYUN ALANI 
25,00 X 45,00 : 1125 m²  NET OYUN ALANI 
25,00 X 50,00 : 1250 m²  NET OYUN ALANI 
28,00 X 48,00 : 1344 m²  NET OYUN ALANI 
30,00 X 50,00 : 1500 m²  NET OYUN ALANI 
32,00 X 52,00 : 1664 m²  NET OYUN ALANI 
32,00 X 55,00   : 1760 m² NET OYUN ALANI 
 
 
Suni Çim Açık Halı Saha
 
Firmamız tarafından gerçekleştirilen ikili makas sistemi ile çelik konstrüksiyon açık halı sahalarda tse belgeli malzemeler kullanılmaktadır.

Açık halı sahalarda genellikle, çevre telleri , fileler ve aydınlatmadaki sorunları görüp , gerekli önlemleri alarak siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Şu anda yaptığımız açık halı sahalarda önceden kullanılmayan , sadece isteğimiz doğrultusunda özel olarak yaptırdığımız 50 x 50 göz aralığında 4 mm et kalınlığında daldırma galvanizli ( p.v.c. kapsız ) kafes telini ve aynı zamanda isteğe göre 50 x 50 3,5 mm et kalınlığında p.v.c. kaplı helozen telleri kullanmaktayız.

Bununla beraber önceden doğru yerlerde doğru iplik kalınlıklarında kullanılmayışından ve montaj hatasından dolayı çabuk yıpranan fileleri , kale arkaları için geliştirdiğimiz tampon sistemiyle 15 x 15 göz aralığıda 90 numaralı çift kat ip ile ördürerek destekledik.
Yan taraflar için ise tel bağlantı borularından fileleri ayırarak 10 cm üzerine çelik halat bağlantısı yaparak özel gergi ipi yardımı ile darbelere karşı güçlendirmiş olduk.

Aydınlatmada ise , gerektiğinden fazla projektörlerin bile , yeterli dağılım ve yeterli yüksekliğin olmaması nedeniyle oluşturduğu sorunları görerek projektörleri mevcut çevre demirlerinin arkasına aralarındaki mesafe orantılı olacak şekilde eşit aralıklarla destek ve projektörler için yapmış olduğumuz minimum 7,5 - 8,5 ( projeye göre değişen ) metre yüksekliğinde olan en üst noktasına tek tek montajını yaparak ideal aydınlatmayı sağladık .

Bundan sonrada edindiğimiz tüm tecrübeleri ve sektörümüzde gelişen yeni teknolojileri uygulamaya ve siz değerli müşterilerimizle paylaşmaya devam edeceğiz.
 
Aşağıda 6m, 7m ve 8m yükseklikteki Açık Halı Saha uygulamalarının Teknik Şartnamelerini pdf formatında dilerseniz web üzerinden inceleyebilirsiniz yada bilgisayarınıza indirebilirsiniz. (İncelemek istediğiniz başlığa tıklayınız)
 
6 m Yükseklikte Açık Halı Saha Uygulaması
7 m Yükseklikte Açık Halı Saha Uygulaması
8 m Yükseklikte Açık Halı Saha Uygulaması
 
 
 

Suni Çim Açık Halı Saha

  Diğer Hizmet Alanlarımız   Garanti Şartları ve Kullanma Klavuzu

 

 
- Suni Çim Ürün Garanti Belgesi
- Suni Çim Bakım ve Kullanım Talimatı
- Suni Çim Kullanım Kılavuzu

tel  
     
mail   info@hedefcim.com
     
 
Copyright © 2013 HEDEF GRASS. All Rights Reserved.