Hedf Sentetik Çim
Anasayfa menu cizgi Turkish menu cizgi English
 
 
  sentetik suni çim hedef çim
Tel   ( 0212 )  299 71 30 Pbx
 
 
Anasayfa menu cizgi Ürün Gruplarımız menu cizgi Referanslarımız menu cizgi Teknoloji menu cizgi Belgelerimiz menu cizgi Resim Galerisi menu cizgi İletişim
 
Spor Saha Aydınlatma Sistemleri
Sporun her branşında, mevcut tesislerin modernize edilerek üst seviyelere getirilmesi sonucunda futbol, tenis, basketbol, voleybol ve mini futbol sahaları’nda uluslararası standartlarda aydınlatma yapılması gerekmektedir.

Yapılacak tesislerde sporcu ile seyirci arasındaki mesafeden sporcunun bütün hareketlerinin rahat izlenebilmesi ancak iyi bir aydınlatma ile mümkün olacaktır.

Buna karşılık firmamız tarafından yapılan tesislere üstün kalitede yerli ve yabancı menşeyli 400 watt metal halide projektörler kullanılarak ideal aydınlatma sağlanmaktadır
.
 
 

-  Sağa, sola ve öne, arkaya  ayarlanabilir  kabin
-  gövdesi  ve çerçevesi  bakalit
-  elektrik aksamı  özel  muhafazalı
-  5 mm. Kalınlığında  koruyucu ön camlı
-  avrupa  ateşleyici  ve  balastlı
-  su geçirmez
-  phılıps, osram yada tercihe göre general markalı ampül

 
Açık sahalarda ki aydınlatma; halı sahadaki mevcut çevre demirlerine, aralarındaki mesafe orantılı olacak şekilde, eşit aralıklarla destek ve projektörler için yapılmış, dikme demirlerinin en yüksek noktasına tek tek montajı yapılır. Böylece; yeterli dağılım ve ideal aydınlatma sağlanmış olur.

Açık halı sahalarda projektörlerin montajının yapıldığı bu en yüksek noktanın minimum projesine göre 7,5 - 8,5 metre arası olması gerekmektedir.
 
 
Kapalı sahalarda ki aydınlatma; en yüksek nokta olan orta merkezdeki aydınlatma ve havalandırma koridoru için yapılmış alana sağa, sola eşit olarak bakacak şekilde yeterli miktardaki projektörler monte edilerek ideal aydınlatma sağlanmış olur.

Kapalı sahalardaki bu en yüksek nokta ise minimum projesine göre 12,5 - 14,5 metre arası olması gerekmektedir.
 
 

Suni Çim Ürün Gruplarımız

  Diğer Hizmet Alanlarımız   Garanti Şartları ve Kullanma Klavuzu

 

 
- Suni Çim Ürün Garanti Belgesi
- Suni Çim Bakım ve Kullanım Talimatı
- Suni Çim Kullanım Kılavuzu

tel  
     
mail   info@hedefcim.com
     
 
Copyright © 2013 HEDEF GRASS. All Rights Reserved.