Hedf Sentetik Çim
Anasayfa menu cizgi Turkish menu cizgi English
 
 
  sentetik suni çim hedef çim
Tel   ( 0212 )  299 71 30 Pbx
 
 
Anasayfa menu cizgi Ürün Gruplarımız menu cizgi Referanslarımız menu cizgi Teknoloji menu cizgi Belgelerimiz menu cizgi Resim Galerisi menu cizgi İletişim
 
Suni Çim Tenis Kortları
Tenis çok yüksek bir intibak kabiliyeti ve aynı zamanda güçlü refleskler gerektiren özel bir spordur. Oyuncunun topu görmesiyle , ona koşup uzanıp vurması arasında sadece saniyeler geçer.

Bir tenisçi daha top karşıdan vurulduğunda , nerede zemine deyeceğini ve nasıl sıçrayacağını bilir ve ona göre pozisyon alır. Bu yüksek tansiyon ve hız , hem zeminin mükemmel düzlükte olmasını, hemde oyuncuların güvenliğinin sağlanmasını gerekli kılar.

Bu noktada suni çim alanlar , dünyaca en güvenilir çözüm olarak kabul görmüştür. Tenisçinin ani hareketlere her zaman hazır olan ayak bilekleri , ancak mutlak düzlükteki ve iyi bir altyapı ile hazırlanmış zemine monte edilmiş , kaliteli bir suni çim halı ve homojen uygulanmış tenis oynamaya müsait bir kumlama tekniği üzerinde güvenli olacaktır.

Oyunun zevki ise madalyonun diğer yüzüdür. Mükemmel zemin ve dın 18032 top sıçrama normuna uyumluluğuyla hedef çim halı mükemmel kortlar için en iyi seçimdir

Diğer tenis zeminlerine ( tartan , akrilik , kiremit tozu ) göre bakım maliyeti olmayan , çok daha ekonomik ve uzun ömürlü olan suni çim tenis kortları bir çok tenis kulübü , otel spor kompleksleri ve özel alanlarda , aynı zamanda spora yeni başlayan sporcular tarafından kullanılması tercih edilmektedir .

Suni çim zemin , topun yüzeye çarpmasından dolayı topun hızını düşürdüğünden oyuncuya daha kolay ve keyifli bir oyun sunduğu için çok tercih edilmektedir.

Ayrıca profösyonel sporcular tarafından antreman amaçlı olarak kullanılmaktadır. Suni çim tenis kortlarının sporcuların oyun oynanma performansını direk olarak olumlu yönde etkilediği gözlenmiştir.
 

Suni Çim Ürün Gruplarımız

  Diğer Hizmet Alanlarımız   Garanti Şartları ve Kullanma Klavuzu

 

 
- Suni Çim Ürün Garanti Belgesi
- Suni Çim Bakım ve Kullanım Talimatı
- Suni Çim Kullanım Kılavuzu

tel  
     
mail   info@hedefcim.com
     
 
Copyright © 2013 HEDEF GRASS. All Rights Reserved.