Hedf Sentetik Çim
Anasayfa menu cizgi Turkish menu cizgi English
 
 
  sentetik suni çim hedef çim
Tel   ( 0212 )  299 71 30 Pbx
 
 
Anasayfa menu cizgi Ürün Gruplarımız menu cizgi Referanslarımız menu cizgi Teknoloji menu cizgi Belgelerimiz menu cizgi Resim Galerisi menu cizgi İletişim
 
Açık, Kapalı Halı Saha Üst ve Çevre Ağları
Halı sahalarda ilk zamanlarda topun dışarıya çıkmasını önlemek amacıyla balık ağları kullanılırdı ,. Daha sonraları yağmur , kar ve güneşin yaydığı ultra viole ışınlarından dolayı balık ağlarının fazla dayanıklı olmadığı görüldü. Bunun sonucunda hava şartlarından etkilenmeyen doğru yerler de , doğru kalınlıklarda ipler kullanıldığı zaman çok uzun ömürlü olan u.v. katkılı paraşüt ipleri kullanılmaya başlandı. Firmamızda bu gelişimi takip ederek kendi edindiği tecrübeyle birlikte geliştirdiği sistemlerle siz müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Açık ve kapalı halı sahalarda kale arkaları için geliştirilmiş olan tampon sistemi topun çıkarttığı ses ile , topun tellere ve demirlere vurarak yıpranmasını önlemesini aynı zamanda estetik bir görünüm oluşturmasını sağlar.

Ayrıca şimdiye kadar yanlış uygulamalar sonucunda yıpranan ağların , telle orta bağlantı borularından ayrılarak 10 cm. Üzerine çekilen çelik halat ile birlikte örülüp sonradan eklenen bağ ve gergi ipleriyle birlikte montajının yapılması daha uzun ömürlü olmasını sağlar.
 
 
Halı sahalarda üst kapama uygulamasının , ağırlığık yapmayan dayanıklılığı ise yeterli olan 15 x 15 göz aralığında 72 numaralı özel örülmüş paraşüt ipinden fileyle yapılması gerekmektedir.

Halı sahalarda yan ağ uygulaması ise daha mukavemetli 15 x 15 göz aralığında 90 numaralı özel örülmüş paraşüt ipinden fileyle ve çelik halatla birlikte tel bağlantı borularına özel gergi sistemiyle birleştirilerek montajı yapılması gerekmektedir.

Halı sahalarda kale arkalarında ise tampon sistemi uygulanıp diğerlerinden çok daha mukavemetli ve darbe dağıtıcı mahiyetinde olan 15 x 15 göz aralığında 90 numaralı çift kat olarak (180 numara) özel örülmüş paraşüt ipi ile montajının yapılması gerekmektedir .
 
File Çeşitleri :

72    Numara  15 x 15  göz aralığında  özel  örülmüş  üst  kapama  ağı
90    Numara  15 x 15  göz aralığında  özel  örülmüş  yan  kapama  ağı
180  Numara  15 x 15  göz aralığında  özel  örülmüş  kale arkası  ağı

 
 

Suni Çim Ürün Gruplarımız

  Diğer Hizmet Alanlarımız   Garanti Şartları ve Kullanma Klavuzu

 

 
- Suni Çim Ürün Garanti Belgesi
- Suni Çim Bakım ve Kullanım Talimatı
- Suni Çim Kullanım Kılavuzu

tel  
     
mail   info@hedefcim.com
     
 
Copyright © 2013 HEDEF GRASS. All Rights Reserved.